برنده‌های یازدهمین دوره جایزه‌ی معمار معرفی شدند

عصر امروز پنج‌شنبه ۲۸ مهرماه ۹۰، حدود ۷۰۰ نفر از معماران و صاحب‌نظران معماری ایران در سالن سازمان ایرانی مجامع بین‌الملل گرد هم آمدند تا طرح‌های برگزیده‌ی یازدهمین دوره‌ی جایزه‌ی معمار را بشناسند.

یازدهیمن دوره‌ی جایزه‌ی معمار با اضافه‌شدن گروه بازسازی به دو گروه مسکونی و عمومی، امسال ۹ طرح برنده و دو طرح برگزیده داشت.

طرح آپارتمان مسکونی در آبادان، کار فرشاد مهدی‌زاده و رها اشرفی امینه رتبه‌ی اول گروه مسکونی و موسسه‌ی فرهنگی آموزشی نور مبین کار آرش نصیری و انسیه خمسه رتبه‌ی اول عمومی را به خود اختصاص دادند.

مجموعه مسکونی کاشانک کار آرش مظفری در گروه مسکونی دوم و خانه‌ی آجربافت کار علیرضا مشهدی‌میرزا در همین گروه سوم شد.

اقامتگاه اسکی بارین طرح عباس ریاحی‌فرد، فریناز رضوی‌نیکو، اشکان باقری‌اقدام و نوید نصرالله‌زاده به عنوان رتبه‌ی دوم و مهمانسرای پدری طرح ارسالی پارسا اردم، محمد‌رضا قدوسی، فاطمه رضایی،‌ شهرزاد فدایی، پونه صدری‌منش نیز رتبه‌ی سوم گروه عمومی معرفی شدند.

گروه بازسازی نیز ۳ طرح برنده داشت،‌ رتبه‌ی اول، بازسازی ویلای امیر کار علیرضا تغابنی، رتبه‌ی دوم بازسازی خانه‌ی گلابدره کار بیژن صفوی و وفا وفائی و رتبه‌ی سوم اسنک‌ بار دایره کار فرشاد مهدی‌زاده.

در این دوره‌ی مسابقه ۱۰۳ طرح از ۱۲۴ طرح ارسالی که مدارک لازم را داشتند به مرحله‌ی ارزیابی رسیدند، از این میان ۳۴ پروژه در گروه بازسازی، ۲۴ پروژه در گروه عمومی و ۴۵ پروژه در گروه مسکونی در جلسات داوری ارزیابی شدند که ۷ طرح از هر یک از گروه‌ها به مرحله نهایی راه یافتند و برندگاه سه گروه از میان آن‌ها انتخاب شد.

سوپرپایپ اینترناشنال کل مبلغ جوایز را پرداخت کرده است.

برای مشاهده‌ی تصاویر برگزاری جایزه‌ی معمار ۹۰ اینجا کلیک کنید

این نوشته در معمار ۹۰ ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

یک دیدگاه برای برنده‌های یازدهمین دوره جایزه‌ی معمار معرفی شدند

  1. الناز کوتی می‌گوید:

    درود میخواستم خواهش کنم در رابطه با پروژه های برنده جایز معمار اطلاعات کامل.نقشه و عکس بزارید سپاسگزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *