۹ رتبه برتر در جایزه معمار ۹۱

امروز، پنجشنبه ۲۷ مهرماه، جایزه معمار ۹۱ برندگان سه گروه مسکونی، عمومی و بازسازی خود را برگزید.
۳ طرح به عنوان رتبه‌ی اول تا سوم در گروه بازسازی، ۳ طرح به عنوان رتبه‌ی اول و دوم در گروه عمومی و ۳ طرح به عنوان رتبه‌ی اول و دوم در گروه مسکونی شناخته شده و جایزه مربوط به مسابقه را دریافت نمودند. سوپرپایپ اینترناشنال، همانند سال‌های گذشته، جوایز برندگان را اعطا کرد.
در دوازدهمین مراسم جایزه معمار که با حضور ۶۰۰ تن از معماران کشور در سازمان ایرانی مجامع بین‌المللی برگزار شد، ۱۴ طرح‌ انتخابی توسط داوران مسابقه؛ آرمین محسن دانشگر، فرامرز شریفی، علی اکبر صارمی، شامیل محمد‌زاده و کامران افشار نادری، از میان ۸۷ طرح راه‌یافته به مرحله نهایی، با کسب رتبه‌های برتر، برندگان این رقابت شدند.
در گروه بازسازی پروژه “طراحی فضای بازار شهر محلات”، ارائه‌شده‌ی توسط مهندسین مشاور نگین شهر آینده، آقایان شهاب میرزاییان و فرشاد کازرونی رتبه‌ی اول، پروژه “گالری آبی”، طرح گروه معماری زاو، آقایان محمدرضا قدوسی،‌ پارسا اردم، حسین هجرتی و خانم فاطمه رضایی رتبه‌ی دوم و پروژه “کافی‌شاپ سون” طرح آقای طاها طباخها و خانم سارا سلیمی ثابت رتبه‌ی سوم مسابقه را به خود اختصاص دادند.
در گروه عمومی نیز پروژه “طراحی و ساخت نمازخانه گردشگران محوطه میراث جهانی تخت‌سلیمان”، ارائه‌شده توسط آقای امیرحسین تبریزی از مهندسین مشاور آریانام طرح و ساخت؛ و پروژه “فست‌فود نمکی” ارائه‌شده از آقای علیرضا امتیاز به طور مشترک رتبه‌ی اول و طرح “فروشگاه بی‌نام” ارائه‌شده توسط علی دهقانی، علی سلطانی و عاطفه کرباسی رتبه‌ی دوم این گروه را کسب کردند.
علی دهقانی، علی سلطانی و عاطفه کرباسی با ارائه پروژه‌ی “خانه‌ی شماره ۷ نجف‌آباد” در گروه مسکونی هم اول شدند، در گروه مسکونی همچنین ۲ طرح به طور مشترک رتبه‌ی دوم را احراز کردند؛ پروژه ” ویلای کوهسار” طرح ارائه‌شده آقای علیرضا تغابنی و پروژه ” خانه‌ی فیروزمندان” طرح آقایان بهروز شهبازی و محمد فروتن.
در این مسابقه همچنین ۵ طرح از سوی هیئت داوران تقدیر شد.
بدین‌ترتیب جایزه‌ی معمار که هرساله فرصتی برای ارئه خلاقیت‌های جامعه‌ی معماری ایران است، دوازدهمین دوره خود را پشت سر گذاشت.

این نوشته در عمومی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.