داوران

کورش دباغ
Kourosh Dabbagh

متولد سال ۱۳۴۸ در تهران و فارغ‌التحصیل معماری از دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی، فعالیت حرفه‌ای را از سال ۱۳۷۲ آغاز و در سال ۱۳۸۲ دفتر معماری آراد را با بهرام کلانتری تأسیس کرد که در مسابقات متعددی حائز رتبه شده است. مقالات و پروژه‌های مختلفی نیز در نشریات ایرانی و خارجی از ایشان به چاپ رسیده است. انتخاب پروژه کارخانه پایکار بنیان پانل در سال ۲۰۰۸ در فستیوال جهانی معماری در بارسلون (WAF)، کسب رتبه اول جایزه معمار در سال ۱۳۸۶ برای کارخانه پایکار بنیان پانل، کسب رتبه اول مسابقه معماری داخلی پروژه رستوران لانژ در سال ۱۳۸۷، کسب رتبه نخست مسابقه معماری داخلی پروژه رستوران تاچ در همان سال و همچنین کسب رتبه سوم جایزه معمار در سال ۱۳۹۴ از پروژه‌های برنده شرکت آراد هستند.

علیرضا شرافتی
Alireza Sherafati

متولد سال ۱۳۵۱ در تهران و فارغ‌التحصیل معماری از دانشگاه شهید بهشتی، عضو مؤسس گروه طراحی ارش در سال ۱۳۸۱ و عضو مؤسس گروه طراحی ارش، بعد چهارم فضا از سال ۱۳۹۱ تاکنون بوده است. او در سال ۱۳۸۵ مقام اول مسابقه معمار، سال ۸۶ رتبه سوم، ۸۷ رتبه دوم، ۸۸ رتبه دوم و در سال ۱۳۹۴ رتبه اول و دوم جایزه معمار را کسب کرد. همچنین برنده اول مسابقه مجتمع اقامتی بین‌راهی (۱۳۹۷)، رتبه دوم مسابقه مجموعه چندمنظوره قم (۱۳۹۵)، رتبه اول مسابقه مسکونی شار و رتبه اول مسابقه تجاری – اداری شریعتی بوده است. تدریس در کارگاه دانشگاه ونیز (WAVE 2016) و راهیابی به فهرست منتخب مسابقه آقاخان (۲۰۱۰) و فستیوال جهانی معماری (WAF) در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۷ از دیگر فعالیت‌های او در سال‌های اخیر است.

فرامرز شریفی
Faramarz Sharifi

فرامرز شریفی متولد ۱۳۱۵، در سال ۱۳۴۲ با درجه عالی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغالتحصیل شده. از سال ۱۳۴۷ تا ۱۳۷۲ در دفاتر مهندسی مشاور و از سال ۱۳۷۲ در دفتر شخصی خود به کار مشغول بوده است. او در سال ۷۹ به دریافت نشان پیرنیا و لوح قدردانی و سپاس از جشن شصتمین سال تأسیس دانشکده هنرهای زیبا و در سال ۸۱ به رتبه پنجم جایزه بزرگ معمار نایل آمده است. از سال ۷۹ تا ۸۱ نیز عضو کمیته معماری (حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران) بوده است.

الهام گرامی‌زاده نایینی
Elham Geramizadeh

متولد ۱۳۵۹، دانش‌آموخته معماری از دانشگاه هنر، از سال ۱۳۸۵ عضو مؤسس و شریک در دفتر فرایند منطقی است. طی فعالیت حرفه‌ای با تمرکز بر الگوهای شکل‌گیری و طراحی انسان‌محور جوایز متعددی به دست آورده، ‌از جمله رتبه اول مسابقه معماری و طراحی شهری وزارت مسکن (۱۳۸۶)، رتبه دوم جایزه معمار (۱۳۸۹)، رتبه اول جایزه طراحی و معماری نما (۱۳۹۱)، رتبه دوم جایزه معمار ( (۱۳۹۲ساختمان‌های مسکونی، رتبه دوم جایزه معمار (۱۳۹۴) ساختمان‌های مسکونی، رتبه اول جایزه آسیا ۲A (2016) ساختمان‌های عمومی، رتبه دوم جایزه اروپا ۲A (2017) مسکونی، رتبه اول مسابقه SARCH 2017)) بخش ساختمان‌های آینده، رتبه سوم جایزه معمار ((۱۳۹۶. او پس از تدریس در دانشگاه هنر اصفهان و دانشگاه‌های آزاد در سال ۱۳۹۴ مؤسسه مان معماران را به عنوان فضایی برای تعامل نسل‌های مختلف معماران، همکاری و انتقال تجربیات و آموخته‌های حرفه در اصفهان تأسیس کرد.

محمد محمدزاده
Mohammad Mohammadzadeh

متولد ۱۳۵۲، دانشآموخته معماری و شهرسازی از دانشگاه علم و صنعت ایران است. فعالیت رسمى خود را از سال ۱۳۷۹با دفاتر مشاور در طراحى و نظارت بر پروژه‌هاى عمومى و خصوصى آغاز و در سال ۱۳۸۶ دفتر معماری مام را تأسیس کرد که طراحى و نظارت بر پروژه‌هاى متنوعى را به عهده داشته است. او چندین جایزه ملی و بینالمللی کسب کرده، از جمله رتبه اول و مدال جایزه معماری آسیا (۲۰۱۷)، چند دوره فینالیست و تقدیرشده جایزه معمار، و جایزه وزارت راه و شهرسازی برای بهترین طرح بازآفرینی اجراشده در بافت‌هاى شهری در ۱۰ سال گذشته (۱۳۹۶). در مدرسه عالی هنرهای زیبای پاریس – بوزار، فوروم معماران شهر زوریخ -سوئیس، اتریش، و دانشگاههای مختلف ایران بهعنوان سخنران مدعو حضور یافته است. در دو دهه گذشته، حدود پنجاه عنوان مقاله و نقد، به خصوص در مجله معمار، منتشر کرده است.

این نوشته در عمومی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاه‌ها بسته هستند.