برندگان نهایی مراسم نهایی جایزه معمار ۹۹ معرفی شدند.


مراسم نهایی جایزه معمار ۹۹ در مرکز همایش‌های هتل قلب تهران برگزار شد.
در این مراسم، فیلم مستند گیل‌وا با موضوع هم‌زیستی انسان و طبیعت در استان گیلان که با حمایت سوپرپایپ ساخته شده است، پخش شد و پس از آن برندگان نهایی جایزه معمار۹۹ جوایز خود را از داوران جایزه دریافت کردند.
این نوزدهمین سالی بود که سوپرپایپ از این جایزه‌ مستقل برای را ارتقای ساخت و ساز پایدار حمایت کرد و به روال سال‌های گذشته با پخش زنده و مستقیم مراسم، این رویداد مهم را در معرض دید علاقمندان بسیاری که در سراسر ایران و جهان اشتیاق حضور در آن را دارند، قرار داد.
در این دوره از جایزه معمار از میان ۴۹ پروژه راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی، ۲۳ پروژه به فینال راه یافتند و از میان آن‌ها ۱۲ پروژه به عنوان برنده توسط داوران انتخاب شدند.
در نهایت برنده‌های نهایی جایزه معمار ۹۹ به شرح زیر معرفی شدند:

پروژه‌های برگزیده:

• برندگان گروه مسکونی (تک واحدی):
رتبه اول: خانه پیشوا | دفتر معماری علی حقیقی ؛ علی حقیقی
رتبه دوم: ویلا مادی، گیلاوند | دفتر معماری دیدا ؛ مسعود حاتمی
رتبه سوم: خانه نهال | استودیو معماری ایوان ؛ امیر افغان

• برندگان گروه مسکونی (آپارتمانی):
رتبه اول: مسکونی آپارتمانی پاکت، اصفهان | معماران رویداد ؛ زهرا آرمند، مصطفی امیدبخش
رتبه دوم: آپارتمان مسکونی ۱۶ دقیقه، مشهد | استودیو معماری پی ؛ حسین ابراهیم زاده
رتبه سوم: عمارت نظر، اصفهان | دفتر معماری میان ؛ ابوذر صالحی، مهشید کریمی

• برندگان گروه بازسازی:
رتبه اول: بازسازی عمارت جان، دماوند | دفتر معماری همکاران تهران ؛ علیرضا طهمورثی
رتبه دوم: بازسازی ویلای امجد | حسین نمازی
رتبه سوم: آرت رزیدنسی سه‌بر | محسن خزدوز، ادیب ایروانی، حسین پنجه پور

• برندگان گروه عمومی:
رتبه اول: پروژه اداری و نمایشگاه کارخانه آپتوس، کرج | هومن بالازاده
رتبه دوم: اقامتگاه ماجرا، جزیره هرمز | طراحان و بناکنندگان زاو ؛ محمدرضا قدوسی، فاطمه رضایی فخر آستانه، گلناز بهرامی، سروش مجیدی
رتبه سوم: بوتیک هتل سنگ سیاه، شیراز | علی سوداگران، نازنین کازرونیان، محمدامین نجابت

ارسال شده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید

پوستر فراخوان بیستمین جایزه‌ی معمار منتشر شد.

فراخوان بیستمین جایزه معمار با حمایت سوپرپایپ و K+ منتشر شد.
متقاضیان شرکت در این مسابقه می‌توانند در چهار گروه مسکونی آپارتمانی، مسکونی تک‌واحدی، بازسازی و عمومی شرکت کنند.
این نوزدهمین سالی است که سوپرپایپ به عنوان حامی این جایزه در کنار نشریه معمار است. نوزده سال حمایت سوپرپایپ از جایزه معمار انجام یک مسئولیت اجتماعی مهم است که به ارتقای معماری، فرهنگ صنعت ساختمان و سرانجام ساخت و ساز با کیفیت و پایدار که تاسیسات از اجزائ مهم آن است، کمک می‌کند.
مراسم معرفی برندگان این جایزه روز ۱۰ مهر ماه برگزارخواهد شد و سوپرپایپ به روال هر سال، آن را به صورت زنده پخش می‌کند. برای آگاهی از زمان و نحوه پخش زنده بیستمین دوره‌ی جایزه‌ی معمار کلمه‌ی «معمار ۹۹» را به شماره ۸۸۷۵۶۱۶۹-۰۲۱ پیامک بزنید تا در زمان مقتضی به‌شما اطلاع‌رسانی شود.

ارسال شده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید

مراسم معرفی برگزیدگان نوزدهمین دوره‌ی جایزه‌ی معمار

مراسم معرفی برگزیدگان نوزدهمین دوره‌ی جایزه‌ی معمار روز پنجشنبه ۱۱ مهرماه در مرکز همایش‌های هتل قلب برگزار شد.
در ابتدای مراسم که با حضور جمعی از معماران، علاقه‌مندان، داوران و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ی جایزه‌ی معمار برگزار شد، تمامی طرح‌های راه‌یافته به مرحله نهایی، معرفی شدند.
همانند سال‌های‌ گذشته، پخش زنده و مستقیم این مراسم به صورت اینترنتی توسط سوپرپایپ انجام شد.
هیات داوران نوزدهمین دوره‌ی جایزه‌ی معمار، برگزیدگان در چهار گروه مسکونی تک واحدی، مسکونی آپارتمانی، بازسازی و عمومی را به این شرح معرفی کرد:

برندگان گروه مسکونی – تک واحدی
رتبه اول: رضا کولیوند، خانه‌ی خیابان باهنر
رتبه دوم: محسن عطارها، خانه به‌داد
رتبه سوم: گروه معماری مان (مجید زمانی، محدثه یونسی) خانه آینه‌ورزان دماوند

برندگان گروه مسکونی – آپارتمانی
رتبه اول: رضا حبیب‌زاده، ساختمان مسکونی کناراب
رتبه دوم: گروه معماران رواق (سیدیوسف رضوی، امیرحسین منتظر)، ساختمان مسکونی سرو
رتبه سوم: استودیو معماری فرامتن، استودیو طراحی معماری پراگماتیکا (حسن اسناوندی، محمدرضا محب‌علی، ‏‌نسترن نصیری) ساختمان مسکونی ۱۰۶ مهرشهر

برندگان گروه بازسازی
رتبه اول: دفتر معماری باغ ایرانی (مهسا مجیدی)، بوتیک هتل حنا
رتبه دوم: مهندسان مشاور نگین‌شهر آینده (علی نقوی نمینی، حمیدرضا موسوی، شادی عزیزی) معماری برای معمار
رتبه سوم: استودیو طرح و ساخت آدمون (شبیر موسوی، امیررضا فاضل، مهدی کلاهی) کلاژ

برندگان گروه عمومی
رتبه اول: مشاوران هوبا طرح (هومن بالازاده)، ساختمان مرکزی مجموعه آجر کهن‌سرام
رتبه دوم: گروه معماری پادیاوپارت (بهرام شکوهیان، امیر فاضلی، کوروش ناظم‌پور)، پروژه دبستان زنده‌یاد شهابدین خسروانی و هاشم خسروانی
رتبه سوم: محمد وارسته، مجموعه گردشگری و رستورانی باکویه

 

ارسال شده در عمومی | دیدگاه‌تان را بنویسید