سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ

آسایش در یک خانه‌ی مدرن …

انتخاب یک سیستم گرمایشی نقش مؤثری در تامین آسایش ساکنین ساختمان دارد. سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ یک سیستم مدرن و امروزی، و یکی از موثرترین سیستم‌های موجود در دنیاست که دارای مزایای غیرقابل انکاری نسبت به رادیاتور می‌باشد.

سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ چطور کار می‌کند؟
در سیستم‌های گرمایشی متداول، تا ۷۰% گرما نزدیک سقف جمع می‌شود و نزدیک کف دمای پایین‌تری را داریم. این شرایط محیطی با آسایش ما مطابقت ندارد. ما هنگامی آسوده‌تریم که پای ما گرم و سر ما خنک‌تر باشد. بنابراین گرما باید در جایی تولید شود که به آن بیشتر نیاز است، یعنی در کف.
سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ انقلابی در نحوه‌ی گرم‌کردن ساختمان‌هاست. در این سیستم، گردش آب گرم از درون شبکه‌ای از لوله‌های سوپرپایپ که در زیر کف نصب شده‌اند، حرارت را به آرامی توزیع می‌کند.
در سیستم گرمایش کفی شبکه لوله تمام کف را پوشش می‌دهد و بدین ترتیب توزیع حرارت بصورت یکنواخت است. حداکثر دمای کف در این سیستم ۲۹ درجه‌ی سانتیگراد است. آب گرم ورودی با دمای حدود۴۰ درجه‌ی سانتیگراد از طریق موتورخانه، پکیج، یا کلکتورهای خورشیدی تامین، و از طریق کلکتورهای ویژه توزیع می‌شود. سیستم گرمایش کفی برای کف‌های مختلف با پوشش‌های متفاوت از جمله سنگ، سرامیک، پارکت، و موکت مناسب است.
احساس مطبوعی را که سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ فراهم می‌کند، تنها با تجربه قابل لمس است. تغییرات دما در سیستم‌های گرمایشی با رادیاتور بخاطر توزیع نامناسب حرارت بسیار زیاد است اما در سیستم گرمایش کفی، حرارت به آرامی و به صورت یکنواخت توزیع می‌شود و با موازنه‌ی چهار عامل اصلی راحتی – یعنی دمای محیط، گرمایش تابشی، جریان هوا، و رطوبت نسبی – برای انسان احساس مطبوعی فراهم می‌شود.
سیستم گرمایش کفی در کشورهای صنعتی به صورت جزیی از معماری مدرن بدل شده است و با نرخ سالانه ۲۰% گسترش می‌یابد.

گرمایش کفی سیستم ساده‌ای است به شرطی که آن را بشناسید.
به‌عنوان شرکتی که سیستم گرمایش کفی را به بازار ایران معرفی کرده است، سوپرپایپ می‌تواند با تکیه بر دانشی که با تجربه همراه شده است‌، طراحی و اجرای پروژه‌ها را مطابق با استانداردهای بین‌المللی انجام دهد.
به غیر از سیستم گرمایش کفی برای محیط‌های مسکونی، سوپرپایپ همچنین خدمات کاملی را برای گرمایش کفی صنعتی، لوله‌کشی آب سرد و گرم، لوله‌کشی سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، انشعابات آب شهری، و همچنین کاربردهای گوناگون صنعتی ارایه می‌کند.
کیفیت، خدمات، تجربه، و بالاخره اطمینان و اعتمادی که نتیجه‌ی سابقه‌ی درخشان سوپرپایپ است، دلایل کافی برای انتخاب محصولات سوپرپایپ هستند.

انتخاب با شماست…

پروفیل دمایی سیستم گرمایش کفی به پروفیل ایده آل بسیار نزدیک است. گرما به آرامی از کف به سمت سقف منتشر میشود.

پای گرم و سر خنک، به سلامت کمک می کند.

مزایا در یک نگاه:

  • گرمای مطبوع و یکنواخت
  • عدم وجود رادیاتور، بنابراین:
  • معماری راحت‌تر: ضمن استفاده اقتصادی از فضا، امکان طراحی فضاها با جلوه‌ها و ایده‌های نو فراهم می‌شود.
  • دیوارهای تمیز: در ضمن، پرده‌ها تمیزتر می‌مانند و مبلمان و سایر اثاثیه منزل نیز دیرتر کثیف می‌شوند.
  • فضای مفید بیشتر: با بهره‌گیری حداکثر از فضای موجود، محدودیت رایج در تعیین محل اثاثیه‌ی اتاق هم دیگر وجود ندارد.
  • ایمنی و بهداشت: هیچ سطح داغ و یا لبه‌ی تیزی وجود ندارد، و برای بیماری‌های آلرژیک مانند آسم، و بیماری‌های مفصلی مانند رماتیسم بسیار ایده‌آل است.
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی: در مجموع، سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ بین ۳۰ تا ۵۰% باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود.
  • ارزش افزوده برای ساختمان: ارزش یک منزل، با میزان آسایشی که برای ساکنینش فراهم می‌کند نسبت مستقیم دارد.

به این ترتیب، برای استفاده از گرمایش کفی سوپرپایپ دلیل بیشتری لازم نیست. بلکه سوال واقعی این است که چرا از گرمایش کفی استفاده نکنید!

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با هر یک از نمایندگی‌های سوپرپایپ یا دفتر هماهنگی تهران با تلفن ۸۸۷۵۶۱۶۹ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها بسته هستند.