سخنرانی مدیر عامل شرکت سوپرپایپ ( معمار ۸۳ )

متن سخنرانی آقای مهندس مهرداد یوسفی مدیر عامل شرکت سوپرپایپ اینترناشنال

به همه میهمانان عزیز خیرمقدم می‌گوییم و مفتخریم که امسال هم برای سومین سال متوالی میزبان شما در جشن جایزه بزرگ معمار هستیم .
همانطور که می‌دانید سوپرپایپ بعد از ۸ سال فعالیت، امروز بزرگترین شرکت در حوزه خودش است و افتخارات متعدد داخلی و بین‌المللی را در کارنامه خود دارد. ما به غیر از تولید محصولات با کیفیت و ارائه‌ی خدمات منحصربه فرد، رسالت‌هایی را هم برای خود قائلیم که یکی از آنها ارتقای فرهنگ صنعتی است.
بنابراین تعجبی ندارد اگر برای معرفی سوپرپایپ به جامعه فرهیخته معماری، مشارکت در جایزه بزرگ معمار را که یک اقدام فرهنگی با تاثیرات تعیین کننده و دیرپا در عرصه معماری و ساختمان است انتخاب کرده باشیم.
ما از همان سال نخست پیشنهاد کردیم که با تعیین یک جایزه دوم برای سیستم‌های لوله‌کشی و تاسیسات، توجه بیشتری را به این مقوله در میان معماران برانگیزانیم. از سال قبل با حضور یک مهندس تاسیسات در هیات داوران این مسئله جنبه پررنگ‌تری هم به خود گرفت و اینک بسیار خوشوقتیم که اعلام کنیم به نظر می‌رسد به طور نسبی در طرح اهمیت مقوله تاسیسات به عنوان جزء لاینفک معماری و ساختمان موثر بوده‌ایم و اهداف ما از مشارکت و همکاری در این رویداد مهم فرهنگی تا حد زیادی تحقق یافته است.
اگر چه ما در سال آینده به عنوان حامی اصلی حضور نداریم یا نوع مشارکت ما در جایزه ممکن است متفاوت باشد اما اطمینان داریم که برگزارکنندگان جایزه در ادامه‌ی این حرکت مصر خواهند بود. ما نیز به سهم خود فعالیت‌های دیگری را در ادامه این حرکت و حفظ ارتباط با شما آغاز خواهیم کرد. در عین حال، ما باید بیشتر دقت و توجه کنیم و بیاموزیم که خواست و نیاز شما چیست و البته از شما نیز انتظار داریم که از راهنمایی ما در این رابطه دریغ نکنید.
با تشکر از داوران عالیقدر، شرکت‌کنندگان در جایزه و همکاران خودم در سوپرپایپ به خاطر تلاش‌هایشان، سپاسگزارم از شما که ما را در این سال‌ها در کنار خود پذیرفتید و نهایتاً تشکر ویژه می‌کنم از همه دوستان عزیزمان در موسسه معمار نشر که همکاری با آنها در این سه سال افتخار ما بوده. اجازه می‌خواهم این لوح را به پاس زحمات دوستان معمار نشری و به یادبود این همکاری سه ساله از طرف شرکت سوپرپایپ اینترناشنال به مدیر موسسه معمار نشر، سرکار خانم بسکی تقدیم کنم.

دیدگاه‌ها بسته هستند.