معمار ۸۴

برگزیدگان جایزه معمار ۸۴

رتبه اول :
نمایشگاه و انبار مبلمان، تهران
دفتر معماری بن سار ، محمد مجیدی

رتبه دوم :
ساختمان تله متری و کنترل از راه دور آب تهران
دفتر معماری هسته طراحی، سام تهرانچی

رتبه سوم :
هنرستان دخترانه پاپلی خلعتبری، تهران
گروه معماری پادیاو پارت، بهرام شکوهیان

رتبه چهارم :
ایستگاه مترو گلشهر، کرج

رتبه پنجم (به طور مشترک) :
دفتر مرکزی پاژنگ خودرو، تهران
دفتر معماری حریرچی و همکاران، زند حریرچی

رتبه پنجم (به طور مشترک) :
استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی، مازندران
آرش مظفری و آرشیا شعله

داوران جایزه:

  • بهروز احمدی: فارغ‌التحصیل معماری از دانشگاه تهران. اینک مدیر گروه معماری و رئیس هیئت مدیره مهندسان مشاور شارستان است. او در دانشکده معماری دانشگاه آزاد تدریس کرده و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی مهندسان مشاور معمار و شهرساز، کمیته تخصصی بحث پانزدهم (مقررات ملی ساختمان) بوده است.
  • کامران افشارنادری: فارغ‌التحصیل معماری از ایتالیا، به فعالیتهای پژوهشی و حرفه‌ای در ایتالیا و سپس در ایران، اشتغال داشته است. عضو هیئت مدیره مؤسسه معمارنشر بوده و هم اکنون عضو هیئت تحریریه مجله معمار است. او مقالات زیادی در مجلات معماری نوشته است.
  • هادی تهرانی: فارغ‌التحصیل دانشگاه فنی برانشویگ، با سابقه کار حرفه ای از ۱۹۸۴ و تدریس در رشته معماری است. او در سال ۱۹۹۰ دفتر کار شخصی خود را تاسیس کرد که با همراهی بوت و ریشتر در سال بعد اینک دفتر معماران برت ( BRT) نامیده می شود.
  • نسرین سراجی: فارغ‌التحصیل معماری از انجمن معماری لندن ( AA)، سابقه تدریس ۵ ساله در همین دانشکده را دارد. او علا‌وه بر تدریس در ایالا‌ت متحده و اروپا در آتلیه خود که مرکز تحقیق، تعلیم و تربیت و تولید است به کار اشتغال دارد.
  • مهدی علیزاده: فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، دارای ۴۵ سال سابقه کار حرفه‌ای و کارنامه درخشان حرفه ای شامل پروژه‌های بدیع مسکونی و پروژه‌های بزرگ اداری و صنعتی است.

 

دیدگاه‌ها بسته هستند.