حامی

شرکت سوپرپایپ اینترنشنالسوپرپایپ از سال ۱۳۷۶ تا کنون، در طول بیش از ۱۷ سال حضور و فعالیت در صنعت تاسیسات، تا به امروز توانسته است با نوآوری و ایجاد تحولات عمیق در صنعت تاسیسات مکانیکی ساختمان دستاوردهای بدیعی را در این زمینه از خود به جای بگذارد. ویژگی‌های نوآورانه‌ی هر یک از سیستم‌های جدید تاسیساتی سوپرپایپ مشکلات رایج در تاسیسات ساختمان را، چه هنگام طراحی معماری، چه هنگام نصب و اجرا و چه در خصوص نحوه‌ی عملکرد نهایی سیستم حل می‌کند.
در حال حاضر سوپرپایپ عرضه‌کننده‌ی راه‌حل‌های زیر در حوزه‌ی تاسیسات مکانیکی ساختمان است:
. سیستم بست و ساپورت سوپرفیکس
راه‌حل سوپرپایپ برای اجرای بست و ساپورت تاسیسات به روشی ساده، سریع و منعطف است که اجرای ایمن‌تری را به‌همراه دارد. این سیستم تا کنون دو بار به‌عنوان محصول برتر شناخته شده است؛ در دومین جشنواره تحقیق و توسعه ایران – سال ۹۱ و در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران – سال ۹۲

 • سیستم فاضلابی سوپردرین v، با ونت متفاوت
  تازه‌ترین دستاورد تحول آفرین سوپرپایپ در صنعت تاسیسات
 • این سیستم با حذف لوله‌کشی ونت، کوچک تر شدن داکت و کاهش تعداد عصایی،به معماران آزادی عمل بیش‌تری در طراحی می‌دهد.

 • سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲
  اولین و تنها لوله غیراروپایی که توانسته است گواهی‌نامه فنی اتحادیه اروپا را برای کیفیت محصول به‌دست آورد،
  به همراه شیرهای ورودی واحدهای ساختمانی سوپروالو و رایزر سیستم سوپرپایپ با اتصالات مدولار
 • سیستم مدرن گرمایش‌کفی
  همراه با خدمات فنی، مهندسی، اجرایی و نظارتی
 • امروزه کم‌تر کسی است که از مزایای سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ آگاه نباشد. این سیستم با صرفه‌جویی حدود ۴۰ درصد و حذف شوفاژ و سایر وسایل گرمایشی در کاهش مصرف انرژی، ایجاد ایمنی و استفاده بیش‌تر از فضای موجود نقش مهمی دارد.

سالهاست همه‌ی دستاندرکاران و متخصصین تاسیسات درکشور، سوپرپایپ را به عنوان یک شرکت متفاوت در این صنعت می‌شناسند و یکی از شاخص‌های تفاوت را در کیفیت ممتاز محصولات آن، به صورت اطمینان، ایمنی و راحتی بیش‌تر تجربه کرده‌اند. هرجا که برای انتخاب محصول ، کیفیت از اهمیت اصلی برخوردار باشد، سوپرپایپ در ممتازترین رده ارزیابی شده است. در آخرین جشنواره‌ی مرکز تحقیقات ساختمان، که معتبرترین مرجع تحقیقاتی در زمینه‌ی مصالح ساختمانی است، سوپرپایپ به لحاظ کیفیت محصولات، برگزیده‌ی این مرکز قرارگرفت.

حضور میلیون‌ها متر لوله‌ی سوپرپایپ در پروژه‌های ملی و مرجع در سراسر کشور نشانه‌ی اعتماد جامعه‌ی مهندسی به ما و به دیدگاه‌های ماست.

دیدگاه‌ها بسته هستند.